UŽ NÁS JE 150!

KOŠICKÁ FUTSALOVÁ RODINA

V roku 2023 sme oslávili 3. výročie nášho fungovania a od septembra sme si vyhrnuli rukávy a pustili sa do rozširovania našej členskej základne. Príprava začala ešte počas leta, kde sme spolu s mestom Košice zorganizovali dve krásne podujatia v mestskom parku a v Steel aréne.

Futsal Academy 5-13 ročné deti – 65 členov

Krstní rodičia Peter Kozár a Gabriel Rick odštartovali futsalové tréningy pre našich najmenších, ktorí sa pravidelne v utorky a štvrtky stretávajú v Starej jazdiarni a popri pohybovej príprave zažívajú prvé kontakty s futsalom. Už sa tešíme aj na turnaje, ktoré pre nich pripravujeme.

Ešte stále máme voľné miesta, v prípade záujmu nám napíšte na akademia@podporpohyb.sk alebo telefonicky môžete osloviť riaditeľa akadémie Antónia Hernándeza – 0911 044 998.

Futsal Academy 13-20 roční – 55 členov

V sezóne 2023/2024 sme rozšírili naše juniorské tímy o kategóriu U15 a spolu s kategóriami U17 a U20 hráme všetky najvyššie juniorské ligy, ktoré organizuje Slovenský futsalový zväz. Zabezpečujeme tak tréninogový proces a možnosť rastu pre všetkých, ktori futsal milujú tak ako my.

Ak máte doma budúceho futsalistu, ktorý by sa k nám rád pripojil, ozvite sa našim trénerom – Richard Bačo (U15) – 0918 606 212 a Anton Brunovský (U17 a U20) – 0949 426 115.

A tím – 30 členov

Už tretí rok bojujeme s našim A tímom v najvyššej Niké Futsal Extralige a po minuloročnom striebre sú naše ambície opäť najvyššie. Jesennú časť sme odohrali takmer výlučne na ihriskách súperov a tak nás od januára čaká bohatá nádielka domácich zápasov v Starej jazdiarni, na ktoré Vás srdečne pozývame.

150 členov – jeden spoločný cieľ

Už pri zakladaní klubu sme si dali jasný cieľ, vytvoriť dlhodobý projekt, ktorý pritiahne mladých ľudí k športu, bude tešiť nás a aj našich divákov a bude dôstojne reprezentovať naše mesto. Kráčame krok po kroku a veríme, že sa nám to postupne darí napĺňať. Určite by to nebolo možne bez našich partnerov a podporovateľov:

Generálny partner klubu:

HELP CAR s.r.o. – vaše náhradné vozidlo

Hlavný partner klubu:

Bmw Regnum Košice

Hlavný partner mládeže:

MAX auto s.r.o.

Partner klubu:

Panda Košice

Partner mládeže:

Ness Košice

Podporovatelia klubu:

IRON CLUB

AUTO – VALAS s.r.o.

Ing. Miroslav Čižmár – Váš finančník

Relyon

Wellis Slovensko

Košický samosprávny kraj

Produktový patner klubu:

Davaj Makaj

Mediálny partner klubu:

Rádio Košice

Veľká vďaka patrí aj všetkým rodičom a dobrovoľníkom, ktorí nám pomáhajú.

Ak nám chcete pomôcť aj Vy, môžete tak urobiť kúpou klubových kariet, o ktorých sa dozviete viac tu.

Tak, ako každý rok nás budete môcť podporiť aj venovaním 2% Vašej zaplatenej dane.

Vidíme sa v roku 2024 v Starej jazdiarni!