FUTSAL ACADEMY PODPOR POHYB KOŠICE + prihlasovací formulár

FUTSAL ACADEMY PODPOR POHYB KOŠICE

Dnes, 4.6.2023 otvárame brány našej futsalovej akadémie. Sme veľmi radi, že sa nám podarilo rozbehnúť projekt, ktorý bude združovať celú futsalovú mládež v Košiciach a širokom okolí od kategórie U7 až po U23. Najnovším prírastkom do našej rodiny sa stanú chlapci a dievčatá v ročníkoch 2012 až 2017.

Primárnym cieľom tréningového procesu bude:

  • rozvoj koordinačných schopností detí
  • základy práce s loptou
  • cvičenia na zvýšenie kondície, ohybnosti a pohybových reakcií 
  • podpora celoživotného športovania ako súčasti životného štýlu, ktoré detí naučí sústredenosti, ochote prekonávať prekážky, brať šport ako zábavu a ochote spolupracovať

Pod vedením reprezentačných trénerov Richarda Bača a Antona Brunovského, za výraznej podpory aktuálnych hráčov nášho A mužstva rozbehneme tréningy 2x do týždňa už v druhej polovici septembra. Počas leta plánujeme rôzne akcie, o ktorých Vás budeme informovať. Pravidelne tréningy začnú aj pre ďalšie kategórie, ročníky narodenia 2011 až 2004, kde v kategóriách U15, U17 a U20 budeme hrať celoslovenkú prvoligovú súťaž. Pred spustením tréningov zorganizujeme otvorené výbery, kde svoje deti môžete prihlásiť. Sledujte naše sociálne siete, aby Vám nič neuniklo. Tešíme sa na Vás.

Zápis detí je možný už teraz prostredníctvom nezáväzného kontaktného formulára:

    Vaše osobné údaje (meno, priezvisko a emailová adresa), ktoré sú uvedené v tomto formulári, sú vyžadované preto, aby sme mohli odpovedať na váš podnet, otázku ohľadom nášho klubu. Zadané osobné údaje sa ďalej neuchovávajú v žiadnej databáze.